UVGI Sterilizasyon Hakkında Bazı Makele ve Paylaşımlar

UVC PREMİUM Mühendislik Ultraviyole Teknolojileri

Mir Grup “mirwater” ve “UVC Premium” markaları ile 25 yıldır başta su arıtma sektörü olmak üzere hava, yüzey ve ortam dezenfeksiyon sistemlerinde çalışmalarını sürdürmektedir. İnsan yaşamının kalitesini artırmak ve çevreyi korumak için ultraviyole teknolojisini kullanarak mühendislik uygulamaları ile tasarım, imalat montaj ve satış sonrası hizmetler konusunda faaliyetlerini yürütmektedir.

Üretimini yapmış olduğumuz cihazlarımız evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, fabrikalarda, okullarda, otellerde, bankalarda ve insan yoğunluğunun & sirkülasyonun olduğu birçok yerde kullanılabilir. Cihazlarımız; ultraviyole ışınları ile kapalı alanlarda bulunabilecek olan virüs, bakteri, küf, mantar gibi mikroorganizmaların yok edilmesi için kullanılmaktadır.

Klima santrallerinde ve havalandırma kanallarında; klimalarda; ev, ofis, hastane odası gibi kapalı alanlarda; araçlarda ve çanta tipi taşınabilir modelimiz ile günlük kullanılan nesneler, ambalajlı ürünler, kıyafetler ve gıda ürünleri gibi küçük parçaların pratik dezenfeksiyonu için kullanılabilir modellerde ürünlerimiz bulunmaktadır.

Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en uygun Ultraviyole Dezenfeksiyon Sisteminin seçimi, tasarımı, imalat ve montajı konularında mühendis ve teknik ekiplerimiz ile hizmet verilmektedir.

UVC Premium ve Mir UVC markası ile ultraviyole dezenfeksiyon sistemleri ile ilgili daha bilgili ve etkili kullanım sağlamak amacı ile uluslararası derneklerde üyeliklerimiz bulunmaktadır.

Dernekler hakkında bilgi edinmek ve üyelik bilgilerimize erişmek için http://www.iuva.org ve https://www.ashrae.org adreslerini kullanabilirsiniz.

Dernek Üyelikleri

AMERİKAN ISITMA  SOĞUTMA VE İKLİMLENDİRME MÜHENDİSLERİ DERNEĞİ 

ULUSLARARASI ULTRAVİYOLE BİRLİĞİ

UVC Lamba Belge ve Sertifikaları

Mikrop Kırıcı Lambalar MPUV Lambalar, Kaliteli UVC Lambalar.
Dünya Çapındaki Tedarikçisi